skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Czy macie jakieś przemyślenia?

Go down 
+2
Koral
CzokletMEN
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
CzokletMEN





Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 11:57

Czy kiedy jestescie w górach wpadaja wam do głowy jakies pomysły na samych siebie lub na projekty które mozna zrealizowac? Piszcie
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 12:20

ja mam taki projekt by Cię wysmarować całego czekoladą lol!
Powrót do góry Go down
CzokletMEN





Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 12:31

Taa... pod warunkiem ze ja poźniej całą ze mnie zjesz
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 12:39

no to projekt niewykonalny....Very Happy
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 13:51

ja tylko w gorach poczulem taki impuls taka wewnetrzna sile to byl Czokletmen Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 14:44

jejku jakie wy macie głębokie przemyślenia Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 14:55

nooo ja mysle..ze mam najwieksze przemyslenia z was wszystkich
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:01

a jakie to ?? bounce
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:02

aa takie że ....normalnie podczas gdy wy sobie szliscie to ta sie nudzilam strasznie w domku....Sad a wogole pojechał ktos za Ewe?
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:03

nom własnie nikt nie pojechał.... trzeba sie było ruszyc i za ewkę wejśc :]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:04

no własnie kurcze jakby mi ktos powiedzial...
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:06

ja byłam święcie przekonana ze ty najzwyczajniej nie chcesz jechac....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:08

nie dlaczego? wlasnie chcialam jechac ale jak Ewa mówila ze wiesz tam ze to moze jej ostatni to odpuscilam no a jak sie dowiedzialam ze nie jedzie i nikt nie pojechal to bylam taka zla ze szok...
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:11

nom sie nie dziwie ale bylo minelo teraz bedzie beka w jaskini :p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:16

tia oj napewno bedzie:) heh ja sie znowu ponaciagam...
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:18

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:22

Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:31

też spoko :] tyle ze anno tam są brzydkie słowa :p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:34

no to i tak nie to co chcialam znalesc:P ale juz nie chcialo mi sie szukac:D heh Horn napewno mi to wybaczy:D tą cenzurke tam D:
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:37

nom horn moze i tak ale co z reszta ;p czokletmen sie zgorszy i juz nie bedzie taki słodki :p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:40

nie zgorszy Smile zapewnie mu tabliczke moze nawet 2 jego ukochanej czekoladki i sie wyrówna:)
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:49

heh oj ana ana *
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:50

nu co...Sad?
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:51

a nom nic :]są na forum az 4 osoby :p
Powrót do góry Go down
.WerOoniCzka **





Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 15:53

Azz.. ;DD Hahaha xdd Tylkoo Skarbiee. ;**
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy macie jakieś przemyślenia? Empty
PisanieTemat: Re: Czy macie jakieś przemyślenia?   Czy macie jakieś przemyślenia? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy macie jakieś przemyślenia?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla wszystkich :: OFF-Topic-
Skocz do: