skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeCzw 21 Sty 2010 - 15:33

Wyjazd do Zakopanego uważam za bardzo udany i pierwszy, na którym tak odpoczęłam . Piszcie swoje doznania na temat tego wyjazdu. Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeCzw 21 Sty 2010 - 20:13

Ja też wypoczołem jak pewnie każdy inny i cieszę się że w jeden dzień nauczyłem się jeździc na nartach oraz że zjechałem ze stoku

Niezapomne tego wyjazdu , ani tego jak wyglebałem w siatke W Małym Cichym Smile
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeCzw 21 Sty 2010 - 22:54

No co mi sie najbardziej podobalo, albo kto no w sumie to kazdy chyba wie xdd


I love you I love you I love you


Fajny jeszcze byl pierwszy zjazd Karolaaa ;dd hahaha, bylo sie z czego posmiac ;dd

W niektorych momentach bylo troche nudno, ale jak moi poprzednicy naprawde bardzo wypoczelam ;dd



dziękuje jeszcze raz ;***
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeNie 24 Sty 2010 - 19:44

Smiej się mery dalej, ale pamiętaj kto ma dostęp do materiałów wideo z Małego Cichego Very Happy:D Już możesz go nie zobaczyć ;P

Tak wogóle to chciałem sobie szybciej pojeździć a Wy krzyczałyście, żebym się zatrzymał bo się pali czy coś Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimePon 25 Sty 2010 - 0:08

Nie wiem o co chodzi z całą tą aferą na stoku ale mów Karol jak było na Pucharze Świata w Zakopcu xDD

pewnie emocje były Very Happy

Aman rekordzik nowy xDD 140 , 5

Ale Małysz też dał się w znaki 134 nieźle jak na swoje lata
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimePon 25 Sty 2010 - 14:39

A już niedługo będzie można zobaczyć filmik na youtubie zrobiony przeze mnie podczas właśnie skoków Very Happy:D
A tak to spoko Razz
A za niedługo zabieram się do pracy nad filmem z ferii Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimePon 25 Sty 2010 - 18:16

A to fajnie musze go zobaczyc xDD

A ten z wyjazdu to zwłaszcza Very Happy
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeWto 26 Sty 2010 - 22:19

już jestem w połowie filmu z ferii i trwa 8 minut, troche dlugo... ale smieszne sceny są i szkoda mi to wyrzucać Very Happy

LINK DO FILMU ze skoków: https://www.youtube.com/watch?v=CSQ-HGA0QpQ Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimePią 5 Lut 2010 - 2:37

Ja uważam wyjazd za udany.Było super Very Happy .a najfajniej na nartach.Smile
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimePią 5 Lut 2010 - 10:14

Tak banan nawet wiem o co chodzi na nartach jak wyrombałem w siatke nie xDD Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeCzw 11 Lut 2010 - 23:56

Hohoho, Żółwiu ;dd

Ja też slyszałam o Twojej glebie, szkoda tylko, ze nikt tego nie nagral..;pp




<3
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitimeNie 21 Lut 2010 - 21:39

No szkoda ale ja powiem tylko tyle nie żałuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Empty
PisanieTemat: Re: Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem   Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wspomnienia z wyjazdu feryjnego ze Skautem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FERIE 2010 ze SKAUTEM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: