skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 “…CHODŹ NA TURBACZ”

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Chief

Chief



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimePią 19 Mar 2010 - 15:50

Już za tydzień ( 27-28.III.2010) wyruszamy szlakiem trzech schronisk na najwyższy sczyt Gorców - Turbacz ( 1310 npm)http://turbacz.eu/. Zapisy od poniedziałku, może jechać tylko 9 osób, jedziemy z Długą...ale wędrujemy osobno. Zapraszam na ostatni zimowy wyjazd ze Skautem. Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimePią 19 Mar 2010 - 23:10

no to ja się piszę i zapewne atomówki też oprócz Marleny bo ma obóz z klubu. Wink już się nie mogę doczekać. !!
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSob 20 Mar 2010 - 0:49

no ja też się piszę Smile)

I jeszcze coś nie związane z tematem>>
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSob 20 Mar 2010 - 14:14

A o której jest gdzieś ta zbiórka bo ja jeszcze mam zamiar iść na ten turniej siemachowski w piłkę nożną
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSob 20 Mar 2010 - 17:26

zapewnie rano, wiec bedziesz musial wybrac cos Smile
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeNie 21 Mar 2010 - 19:38

Acha no to jeszcze się zastanowie xdd
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimePon 22 Mar 2010 - 15:41

przestań, że te filmiki Koral wszędzie dawać. ; ))
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimePon 22 Mar 2010 - 20:59

Pogoda na wyjazd nie jest dobra więc w tą środę Pan Mariusz da nam znać czy wyjazd się odbędzie czy nie
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSro 24 Mar 2010 - 0:49

Niestety, prawdopodobnie wyjazd zostaje odwołany!


Sad(

pale
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSro 24 Mar 2010 - 16:23

MARY nie płacz bd następny za niedługo. Wink słoneczko, ciepełko i te sprawy ^^
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitimeSro 24 Mar 2010 - 17:22

No a w wakacje pojedziemy w Bieszczady
Powrót do góry Go down
Sponsored content





“…CHODŹ NA TURBACZ” Empty
PisanieTemat: Re: “…CHODŹ NA TURBACZ”   “…CHODŹ NA TURBACZ” Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
“…CHODŹ NA TURBACZ”
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Które schronisko?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: