skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)

Go down 
+3
Mery
Chief
Koral
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Koral
Admin
Koral



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 17:13

No to opowiadajcie jak było Razz co było najciekawsze rendeer najśmieszniejsze itd Very Happy

Wg mnie superowooooo SmileVery Happy i najlepszy tekst:
-jaka to góra??
-Oświetlona Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 17:32

No no opowiadac jak było Smile
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Jak było!   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 18:30

Wędrowalo sie spoko, tylko raz zabłądzilismy w ruinach zamku.Stop
Noc była ciemna, sniegu duzo! Stop
Skuci wymęczeni, niewyspani Stop
Niektórzy niedojadali. Stop!
Jeden nadryziony. Stop!
Wrażenia i widoki niesamowite. Stop!
Pokój mały ciasny. Walencja. Stop!
Jednemy było za cięzko i pozbył sie spiworu. Stop!
Jest co wspominać. Koniec afro
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 18:33

No horn pięknie to ujoleś Very Happy a w pokoju było dużo miejsca lol! Najlepszy wyjazd!!!Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 18:48

Kto się śpiworu pozbył?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:40

było super a najlepsze było jak michałek wyrzucił śpiwór Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:42

hahaha. xdd

Człowieku ciężko mu było, to sie wkurzył i wywalił śpiwór w krzaki. Razz
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:44

A tak ten to mi się bardzo podobało, chociaż byłam głodna i zmęczona. Pokój był mały i mokry, ale zarazem przytulny. x33 A i fajne też było siedzenie na przystanku, jeszcze trochę o wróciłabym rowerem do Krk. xdd
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:46

ja nastepnym razem tez wyrzuce Very Happy a ogolnie ok troche bary bolą ale zadowolony jestem a co do warunkow bywalo gorzej Razz
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:48

No, Arczi Ty się chyba nie wyspałeś za bardzo. xdd
Ja, kwincior, gacek i marlena byłysmy jeszcze potem w McDonaldzie, ludzie sie na nas dziwnie patrzyli.. x_O
Powrót do góry Go down
gacuś.





Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:49

mi się podobało. Wink
warunki nie najlepsze. ale na luboniu było gorzej.
ciężko się szło. ale wszyscy dotarliśmy cali i zdrowi Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 20:56

A i podobało mi się jeszcze jak Michałek sobie skarpetki przebierał.! xdd
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:08

nie nabijajcie sie z michalka... a co do wyspania to nie zabardzo ale i tak bylo super Cool
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:12

nie nabujam się z niego, mialam napisac co mi sie najbardziej podobalo, wiec macie. x33

Mam nadzieje, ze nikogo nie obudzilam moim chrapaniem. xdd
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:13

heh no bylo glosno dopoki nie zasnalem ale pozniej juz nie slyszalem Cool Razz
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:17

hehe, ej weźcie mnie nagrajcie jeszcze kiedys jak chrapię, bo chce się z siebie posmiać trochę. xp
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:21

spoko spooko jeszcze bedziesz miala dosc Cool Laughing
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:24

Dość czego, skauta.?

Chyba żartujesz. ;p
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:26

siebie i swojego chrapania Smile
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:31

no siebie jum mam dosc, ale chrapania to jeszcze nie. ;p pirat
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:54

Mery chyba byś wolała nie nagrywać swojego chrapania, bo Arczi wykorzysta to i to dość brutalnie Very Happy Zna funkcje "powtorzenia" i nie odpuszcza Razz

hehe i w końcu mi sie nie udało i kimnołem się Wink Cool

Wie ktoś co z czokletmenem ?? nic się nie odzywa:D zjedli go?Razz
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 21:58

Nie wiem, może poszedł po jakiś zapsa czekolady.

Na szlaku coś mi wspominał, że sie do jakiejs kolezanki wybiera. xdd
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 22:03

Cały czoklemen Very Happy jak tam Mery zdrówko po górach??:>:*
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 22:09

u mnie w porządku, oglądam se Nianie, jutro na szczescie nie ma szkoly, a czuje sie ok. Nic mnie nie boli. ;p

A jak tam Ty.? ;**
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 22:15

ja też dobrze Very Happy ale czuć że troszke się ruszało Razz to dobrze że nic Ci nie jest Smile:** a ciekawe jak tam reszta??Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Empty
PisanieTemat: Re: Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)   Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wrażenia i opinie po wyprawie na Kudłacze :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wrażenia po wyprawie w Tatry
» Wyprawa Nocna 27-28.03.09r. :)
» Co najbardziej podobało ci się w wyjściu na Kudłacze 27-28.03.2009?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: