skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ruchem konika szachowego...

Go down 
+3
Baki;]
Kwinciaa.
Koral
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Koral
Admin
Koral



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 3 Lis 2009 - 17:57

Ruchem konika szachowego wyjazd na Turbacz zostaje odwołany! Evil or Very Mad Istnieje druga strona medalu, ta lepsza Very Happy W dniach 20-22 listopada będzie jedyny niepowtarzalny i nieodwołalny wyjazd w Bieszczady!. Plan wyjazdu jak narazie wygląda tak :
20 listopad 17:00 - Wyjazd
21 listopad - Cały dzień chodzimy po górach cheers
22 listopad - Odpoczywamy, jakiś obiadzik i do domku ok 15:00 bounce

Godziny mogą ulec zmianie!Very Happy
Ilość miejsc ograniczona, jedzie po 8 osób z MORSA i z górali i 5 osób z DOS "na Długiej".

Lista osób z Morsa:
1.Karol Wolak
2.Michał Kasprzyk
3.Bartek Kasprzyk
4. Daniel Ciapek Very Happy
5. Sandra Grzebinoga
6. Marlena Morton:bball:
7. Natalia Kwinta
8. Agata Bąkowska
9.Marysia Galas cherry
10. Michał Rakoczy:?:QuestionVery Happy

Data wyjazdu 11-13.12.2009r.


Ostatnio zmieniony przez Koral dnia Pią 27 Lis 2009 - 20:24, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 4 Lis 2009 - 22:10

no to tak sobie myślę, że głupio by było jakby te miejsca się zmarnowały to wpisuje się ja ( Natalia Kwinta) i od razu Agatę Bąkowską. Very Happy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 4 Lis 2009 - 22:13

Koral tylko nie zapomnij nas wpisać jeżeli ktoś już tego nie zrobił Sad
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeCzw 5 Lis 2009 - 21:59

Jesteście nie bój się Very Happy a czemu górale umilkli?? Nie żal wam?Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimePią 6 Lis 2009 - 12:47

jupii jedziemy kwincior Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy rabbit
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeNie 8 Lis 2009 - 13:14

też się cieszę. Very Happy i mam jeszcze pytanie bo ostatnio Pan Mariusz coś mówił że skauta nie będzie w najbliższy piątek czy to prawda.?? Shocked
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeNie 8 Lis 2009 - 17:38

nooooooo nie bedziee, bo pana nie ma xdd cyclops
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimePon 9 Lis 2009 - 19:06

to ok. Very Happy lepiej dla mnie. !
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimePon 9 Lis 2009 - 22:35

Dla mnie teeeż.!!
Kwintaa eeee. xDD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 0:27

Co jest czemu sie nikt nie odzywa tutaj ; ( Exclamation Wink
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 0:28

wszyscy są zafascynowani wyjazdem i głos im odebrało . Cool
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 18:55

rozumiem.
Laughing
no ja też jestem podniecona xdd.
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 22:04

No i wyjazd nie obejdzie sie bez Mortona i Marjana ;pp

heh cherry
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 22:46

Za to beze mnie sie obejdzie.
Niemoge jechać ... ; (
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:18

ee, bo ja jade? ;/
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:21

Nie dlatego.

Akurat bym sie przejmowala tym czy jedziesz czy nie, jak jade dla siebie.
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:37

Powiem Ci, ze dla kogo i z jakiego powodu bys pojechala to mnie naprawde nie interesuje...;/


Exclamation
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:52

Nareszcie jest coś co cie nie interesuje.
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:56

No widzisz, a co przeszkadza Ci cos moze?
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:57

Mnie ?
Nie. Najwyraźniej Tobie ale nie ważne nie bd z toba tutaj rozmwaiać na ten temat.
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeWto 10 Lis 2009 - 23:58

Mi nic nie przeszkadza i moze lepiej bedzie jak nie bd rozmawiac ze mna w ogole..
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 0:00

Ty pierwsza napisałaś więc nie wiem oco ci chodzi.
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 0:04

Jak juz pisalas, moze nie poruszajmy dalej tego tematu na forum?
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 0:05

koniec.
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 0:59

o jaka ostra walka na słooowa na naszym kochanym forum się odbyłaa. Very Happy masakraaa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruchem konika szachowego... Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ruchem konika szachowego...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: