skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ruchem konika szachowego...

Go down 
+3
Baki;]
Kwinciaa.
Koral
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 1:00

czemu Marlena jest przede mną na liściee. ? Cool
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 1:30

To nie ma większego znaczenia, dlatego, poniewaz ona weszla na miejsce tego Łukasza jakiegos tam..
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Babki.....   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 2:07

Nie spierac sie szkoda czasu na złoszczenie Very Happy Góry Was pogodzą!
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 14:35

oczywiście. Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 16:30

Ehemm, mam nadzieje...


rendeer
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSro 11 Lis 2009 - 17:04

santa
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 19 Lis 2009 - 15:57

Moj wyjazd stoi pod znakiem zapytania, poniewaz jestem chory Sad ale się kuruje i mam nadzieje, że do jutra wyzdrowieje. Musze! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 19 Lis 2009 - 18:47

Niestety wyjazd zostaje odwolany z powodu choroby pana Mariusza ;(

Przykro mi, ale coz. Kolejny termin wyjazdu prawdopodobnie bedziemy jeszcze ustalac



pale
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: xD   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Lis 2009 - 14:06

Hehe chyba z rok mnie na tym forum nie było :p a Szef to chyba po urodzinkach waszych zachorowal ;P chcialbym wiedziec jak ta choroba sie nazywa What a Face co do daty to obojetnie byle w tym roku ;P
Powrót do góry Go down
Baki;]

Baki;]



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Lis 2009 - 18:57

no miejmy nadzieje że w tym hehe xdd Laughing
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 26 Lis 2009 - 23:44

Arczi jako admin forum dajesz dobry przykład Twisted Evil a wyjazd podobno 11-13 grudnia ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimePią 27 Lis 2009 - 19:47

koral dopisz mnie do listy bo jednak jadę w Bieszczady za pana Wojtka Razz
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeSob 28 Lis 2009 - 0:25

o Raki jedzie, ale czadowoo. Very Happy
Powrót do góry Go down
MICHAŁ:D

MICHAŁ:D



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 10 Gru 2009 - 12:25

ja raczej nie jade :/
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 10 Gru 2009 - 18:55

Biedaku, chory? ;(

;**
Powrót do góry Go down
MICHAŁ:D

MICHAŁ:D



Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitimeCzw 10 Gru 2009 - 19:44

no niestety chory ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruchem konika szachowego... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruchem konika szachowego...   Ruchem konika szachowego... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ruchem konika szachowego...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: