skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa w Tatry

Go down 
+5
Kwinciaa.
fifti
MICHAŁ:D
lukan01
Żółwiu
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 17:32

Dziś mieliśmy wstępne rozmowy na temat wyjazdu w Tatry planujemy nocleg w schronisku najwyżej położonym w Polsce

Maksymalna liczba miejsc to 8 osób chętnych prosimy o kontakt Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Pon 30 Sie 2010 - 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
lukan01





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 18:40

już jest 5 osób :
-Michał
-żółwiu
-bociek
-(fifty)
te osoby są pewne że chcą jechać
pod znakiem zapytania jest uczestnictwo : siczki, pitera i szwagier
ponieważ chcą kupić pagera
jest jeszcze miejsce dla 3 dziewczyn;
-mary(ja)
-wacek
-maślana (stjopa) Very Happy


"beka nie" - żłówiu


Ostatnio zmieniony przez Koral dnia Czw 2 Wrz 2010 - 23:17, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Najprowdopodobniej nie pojade)
Powrót do góry Go down
MICHAŁ:D

MICHAŁ:D



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: 456   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:25

Żółwiu mamy twoje foto od Siczki z ostatniego melanżu u pitera Very Happy na os. Na Lotnisku foto by Bociek
Wyprawa w Tatry Siczkaimaciejmoriginal
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:41

HeHe widze że żłówiu zapoznajesz sie coraz bardziej ze Siczką Very Happy
a co do wyjazdu to widze ze juz widnieje naliscie Laughing
fajnie ze sie zalapalem na kolejny wyjazd Cool
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:49

Dokładnie Fifti poszedłem za głosem Siczki Laughing , dzięks za fotke

Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:53

ale beka, no nie wytrzymam hahaha. Fajne foto Wink . no moja obecność na liście też jest pod znakiem zapytania, bo nie wiem jakie będę miała plany wtedy. Zabije za stjopę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:55

Spoko Maślana jedno miejsce dla ciebie jest zarezerwowane jak by co pewnie i dla reszty atomówek Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Pon 30 Sie 2010 - 19:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:56

Noo kurcze mogles mi wczesniej powiedziec zabral bym sie z toba Smile
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 19:59

na następny melanż z Siczką pójdziemy razem Laughing
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 20:01

Noo ja mam nadzieje ze nastepnym razem to nie zapomnisz Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 20:02

Postaram sie Laughing

Dobra ale teraz wróćmy do tematu wyjazdowego więc tak mam rozumieć że na 100% jedzie :

- Fifti
-Bociek
-Michael
-Karol
-Żółwiu (Ja)

A pod znakiem zapytania jest narazie Maślana
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 23:51

Kto powiedział, że chce?Very Happy

Po primo do jakiego schroniska? Ja do chatki Terry'ego chce:D ale to na słowacji:)
Po drugie: Kiedy?
Po trzecie: jak długo?
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 31 Sie 2010 - 11:23

Karol spokojnie ten wyjazd jeszcze niedokońca jest ustalony troche cierpliwości wszystko w swoim czasie Very Happy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 31 Sie 2010 - 21:35

nie wiadomo czy Karolina i Mary też pojadą, one są w takiej samej sytuacji jak ja Very Happy .
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 31 Sie 2010 - 22:44

Czyli w jakiej?Very Happy Macie juz porezerwowane wszystkie weekendy do konca roku?Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 0:03

mozna tak powiedziec, Karolu ; p
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 8:58

Hmm no to niezbyt dobrze bo wszystkie wyjazdy są zaplanowane w weekendy
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 12:14

kurcze moja obecnosc na liscie tez jest pod znakiem zapytania Sad
moj powod jest taki ze w piatki mam lekcje do 15 a do tego jeszcze wszystkie sa zawodowe i jak narazie powiedzieli mi ze mnie nie zwolnia Sad
ale postaram sie cos zalatwic Very Happy


Ostatnio zmieniony przez fifti dnia Sro 1 Wrz 2010 - 13:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 12:50

Fifti kurcze zaraz się okaże że nikt nie ma czasu chyba nie chcecie żeby najlepiej zgrana grupa się rozsypała Sad


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Sro 1 Wrz 2010 - 15:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 15:54

nie ale możemy mieć zawsze Very Happy .
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 16:01

Masz na myśli że znajdziesz czas oby bo chociaż żeby jeszcze na ten wyjazd nam się udało pojechać ponieważ to będzie kontynuacja trasy z poprzedniego wyjazdu w Tatry pamiętacie pogoda się zepsuła i musieliśmy wracać do Krakowa
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 14 Wrz 2010 - 16:53

Uwaga P.Mariusz poinformował mnie o zmianie planów zamiast jechać w Tatry wyruszamy na Leskowiec będzie to 1,2,3 październikka osoby chętne proszę aby przyszły na Skauta w piątek o godzinie 18:00 Smile
Powrót do góry Go down
lukan01





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: leskowiec   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 14 Wrz 2010 - 20:57

szkoda tylko że to nawet 1000 m nie ma Sad
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 14 Wrz 2010 - 21:14

Kurcze szkoda ze nie jedziemy jednak w Tatry Crying or Very sad
Ale powiem ze lepsze to juz jakbysmy mieli nigdzie nie jechac ;]
Mam nadzieje ze bedzie dobra pogoda ^^
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitimeWto 14 Wrz 2010 - 22:26

Racje masz lepsze to niż nic chociaż żałuje , że niepojedziemy w Tatry bo bardzo się na nie napaliłem i wogóle głupio , że atomówki niejadą będzie bez nich mi smutno Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa w Tatry Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa w Tatry   Wyprawa w Tatry Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa w Tatry
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» TATRY- spotkania informacje!
» Wrażenia po wyprawie w Tatry
» Wyprawa Nocna 27-28.03.09r. :)
» Wyprawa - GORCE
» Wyprawa w Bieszczady 27.12-30.12

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: