skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa - GORCE

Go down 
+5
Kwinciaa.
Kamila
Chief
Koral
Żółwiu
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeWto 27 Lip 2010 - 18:15

Już w krótce w ostatni weekend wakacji Grupa Skaut przemierzy góry by zdowbyć nowe szczyty i podziwiać widoki. Very Happy

Dobra a teraz w skrócie Pan Mariusz Hornowski prosił mnie by zrobić listę chętnych na ten wyjazd podobno jest już lista zrobiona przez Maryśkę słyszałem ale napiszcie kto jedzie bo ja też bym chciał pojechać


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Pon 2 Sie 2010 - 13:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeWto 27 Lip 2010 - 18:43

No ja jadę, wiem również, że fifty chce jechać by zapoznać się z Kielcami Very Happy
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Taaaaa   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeWto 27 Lip 2010 - 18:57

Chyba z Kielczanką....... Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeWto 27 Lip 2010 - 21:29

Fifti ma już dziewczynę no więc chyba z kielczanką to nic niebędzie


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Czw 29 Lip 2010 - 22:48, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kamila





Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeSro 28 Lip 2010 - 11:44

Ja też jadę ;)
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeSro 28 Lip 2010 - 21:14

no chętnych jak nigdy xD kiedy bedzie lista z kielc??Razz
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeSro 28 Lip 2010 - 22:35

no ja też się oczywiście na to piszę ale ja chcę jechać z górali !!. Znaczy się miło by było jakby Kielce też pojechali ; ) .
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeCzw 29 Lip 2010 - 8:07

Ja wiem na 100 % że Jureczki jadą z Kielc czyli : Emil , Kuba , Adrian i kilka dziewczyn tylko niewiem jakich
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeCzw 29 Lip 2010 - 10:23

Natalia ja myśle, że tu chodzi o Górala a nie o Górali Razz
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeCzw 29 Lip 2010 - 16:12

dobrze Pan myśli Embarassed ale miło by było jakby pojechała też starsza ekipa żeby ich jakoś pożegnać , chyba że oni już wgl nie mogą jeździć. I chciałam się jeszcze spytać kiedy będzie jakieś spotkanie organizacyjne bo ja jutro wyjeżdżam i wracam jakoś 14.08 i nie chciałąbym żeby mnie spotkanie ominęło Very Happy .
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeCzw 29 Lip 2010 - 16:19

to ja dalam wstepna liste Koralowi, i tam byli zapisani

1. Karol
2. Zółwiu
3. Majkel
4. Kwincior
5. Marjan
6. Bociek
7.? Gacuś
8.? Marlena


Ja juz jade na 100000%, a Karolina bedzie jeszcze mowic, nie wiem co z Marlena ; )

Jeej, z Jureczkami jedziemy <3
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeCzw 29 Lip 2010 - 22:50

Dzięki że pamiętałaś o mnie Mery bo myślałem że już mnie niema na tej liście
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 0:53

Nie denerwuj mnie Mery Very Happy Evil or Very Mad listę, fakt pisałaś ze mną, ale później z niewiadomych przyczyn ja pomiełaś, ale to tak nawiasem Very Happy

Milości a miłości Razz może zróbmy wyjazd skautowski 1+1 i każdy bierze sobie partnera na trud wyjścia na szczyt I love you

Ja też bym sobie kogoś wziął, a co ! Razz

Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 10:01

No widzę, że z forum Skauta robi nam się strona martymonialna. Co do wyjazdu 1+1 to, zastanowimy sie na Walentynki 2011, pod warunkiem, że każdy bierze płeć przeciwną. A tak a propos to ma ktoś kontkat z Bocianem? I jeszcze jedno; spotkanie Skauta w sprawie Wprawy Slakiem Tzech Shronisk w Gorce zwołuję na dzień 24 sierpnia 2010 roku o godzinie 12.00 w ,, Tu i Teraz" Informacje wyjazdowe będą podane wcześniej przez Karola i Michała,tak wstepnie wyjezdzamy 27 w piatek rano do Chabówki, idziemy na Stare Wierchy, gdzie mamy pierwszy nocleg, 28 ( sobota) wchodzimy na najwyższe szczyty Gorców, śpimy w schronisku ,, Na Turbaczu", w niedzielę ( 29) powrót pieszy do Nowego Targu. Bedziemy w Krakowie około 16.00 bounce
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 13:40

Ja mam kontakt ze Szczypiorem mam mu powiedzieć że jedzie z nami ?


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Pią 30 Lip 2010 - 13:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 13:46

To niech Bociek się odewzie np. na forum afro
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 15:22

no ja na pewno przyjdę Razz . A co do walentynek to może dajmy sobie jeszcze spokój bo trochę czasu jeszcze jest Very Happy. Ale zgadzam się z Koralem ja tez bym sobie kogoś wzięła zapewne I love you .
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePią 30 Lip 2010 - 21:17

Na forum ? hmm... Niewiem czy będzie mu się chciało robić konto ale się go spytam czy wogóle z nami ma zamiar jechać bo ostatnio to on bardzo był zajęty sprawy rodzinne , kolega w szpitalu w ciężkim stanie no no zadzwonie do niego i się spytam czy ma czas
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeSob 31 Lip 2010 - 20:03

Dzwoniłem dzisiaj do Boćka Panie Mariuszu i powiedział że ma czas więc pojedzie Very Happy
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeNie 1 Sie 2010 - 1:34

P. Mariuszu proszę o przesłanie mi ostatecznej listy osób, która jedzie na wyjazd z MORSEM.

Uwaga lista jest już zamknięta!
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeNie 1 Sie 2010 - 11:01

Oto lista szczęśliwców, którzy wezmą udział w ,,Spacerze Gorczańskim"

1.Natalia
2. Marysienka
3.Gacus
4.Kamilla
5.Koral
6.Zółwiu
7.Majkel
8.Bociek
9.Fiffty

Skaut przedwyjazdowy ; 24 sierpnia 2010 roku o godzinie 12.00 w ,, Tu i Teraz” Zapraszam lol!
Powrót do góry Go down
Kamila





Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimeNie 1 Sie 2010 - 11:40

Fajnie że się załapałam na wyjazd ;) Teraz tylko trzeba pojechać po buty i plecak górski ;) Ile litrów polecacie ?
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePon 2 Sie 2010 - 0:00

Kup sobie najlepiej 75 litrów a buty za kostke by wrazie złego stanięcia nieskręcić tej kostki.I najlepiej idź do Decathlonu tam jest dobry i szeroki wybór
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePon 2 Sie 2010 - 14:52

Albo 40-50 jak tylko bedziesz w weekendy chodzic po gorach. Ale najlepiej faktycznie ok. 70 litrowy najlepszy plecaczek Smile

P.S. Fifty konto już aktywne Smile i jak chcesz mogę mieć dla Ciebie do pożyczenia plecak na spacer Gorczański Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Koral dnia Pon 2 Sie 2010 - 14:53, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : for Fifty)
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitimePon 2 Sie 2010 - 15:12

Karol a tak wogóle to zrób coś jeszcze by ten filmik z Bieszczad działał bo niechce działać a plecak to ja już fiftiemu pożyczę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa - GORCE Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa - GORCE
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wyprawa Nocna 27-28.03.09r. :)
» Wyprawa w Tatry
» Wyprawa w Bieszczady 27.12-30.12
» Wyprawa w Bieszczady Grudzień 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: