skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Który wyjazd był najlepszy?

Go down 
+4
.WerOoniCzka **
Kwinciaa.
Mery
Koral
8 posters

Który wyjazd był najlepszy?
Luboń
Który wyjazd był najlepszy? Vote_lcap0%Który wyjazd był najlepszy? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hala Rycerzowa
Który wyjazd był najlepszy? Vote_lcap8%Który wyjazd był najlepszy? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Kudłacze
Który wyjazd był najlepszy? Vote_lcap92%Który wyjazd był najlepszy? Vote_rcap
 92% [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 12
 

AutorWiadomość
Koral
Admin
Koral



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeSob 28 Mar 2009 - 17:15

Nastepna Ankieta Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 16:26

Jak dla mnie zdecydowanie Kudłacze, ale następny bd pewnie jeszcze lepszy.! xp
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 20:47

Dla nie oczywiście wszystkie były extra, ale najbardziej w głowie utkwiły mi Kudłacze xdd
Powrót do góry Go down
.WerOoniCzka **





Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 20:54

Kudłaczee wygrywajaa.! ;DD Mii taam siee wszystkiee podobalyy.!
Alee Kudlaczee bylyy takiee innee.! ;pp
Powrót do góry Go down
gacuś.





Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:23

wszystkie wyjazdy były fajne Smile na wszystkich było śmiesznie. ale Kudłacze i Michałek w roli głównej wygrały Very Happy
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:27

zdecydowanie kudłacze a to dlatego poniewaz juz lepiej znałam osoby jadące i czułam sie jak za dawnych dobrych czasów :*
Powrót do góry Go down
gacuś.





Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:37

zgadzam się z Tobą Dusiaa. ;** o wiele leiej się czułam na Kudłaczach niż na Luboniu. Tam było tak trochę drętwo bo się jeszcze dobrze nie poznaliśmy. Very Happy
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:43

Zaraz się poplacze, noo... ;**

Dusia, ale to piknie ujęłaś. xdd
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:46

normalnie bo ja was pokochałam już :* :* :*
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:49

No i potrzebowałaś na to tylko 3 wyjazdy. ;**

Też już mi się lepiej chodzi w tej grupie, na luboniu to była masakra. xdd

A teraz, to jakbym was znała przez większość mojego, krótkiego żywota. xdd

;** <333
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:19

Jak wy sie kochacie po (tylko) trzech wyjazdach to nie chce wiedziec co bedzie po dziesieciu... obawiam sie ze wtedy wszystkim dziewczyna wystarczy tylko lazienka(przynajmniej zaoszczedzimy na pokoju)Smile Laughing
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:35

No przynajmniej się wyśpisz, nie tak jak ostatnio. ;p

A mi tam wiele do szczęście nie potrzeba. x33
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 23:33

ostatnio mi sie bardzo dobrze spalo o to sie nie martw Razz
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 0:06

no dobrze Very Happy bo cała noc obok mnie Very Happy:D:D:Razz:P:P
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 8:22

ale wy macie tematy okrpone ;p bounce lol!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 8:35

oczywiscie ze Kudlacze byly najlepszym wyjazdem...duzo sie usmialam z Michalka.. Smile a pozatym poznalam blizej inne osoby
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 15:12

oj schake schake ty bys tylko sie smiala z innych ;p i w koncu zaczelas cos pisac na forum :* lol! flower
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 15:16

Jest bounce a powiedz mi kaska kogo np. lepiej poznalas geek lol!
Powrót do góry Go down
.WerOoniCzka **





Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimeNie 26 Kwi 2009 - 22:49

Mniee ;** Hahahaha xdd
Niee noo jaa teegoo matołkaa niee znaam.! Wink)
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitimePon 22 Mar 2010 - 22:26

Tego na liście niema ale moim zdaniem najbardziej wymiatał wyjazd w Alpy kiedy bawiłem się w Jaskiniowca albo jak w Tatrach robiłem same przypały Panu Mariuszowi Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Który wyjazd był najlepszy? Empty
PisanieTemat: Re: Który wyjazd był najlepszy?   Który wyjazd był najlepszy? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Który wyjazd był najlepszy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TATRY- spotkania informacje!
» Wyprawa w Tatry
» Lista na Wyjazd Skaut Grotołaz 24-25.04.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Ankiety-
Skocz do: