skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 SKAUT GROTOŁAZ !

Go down 
+5
Gumi$
.WerOoniCzka **
Kwinciaa.
Mery
Chief
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Chief

Chief



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 18:40

Kto chce jechać i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 20:29

No, to ja chciałabym bardzo pojechać na tego grotołaza, ponieważ po ostatnim pobycie w jaskini mylnej bardzo mi się to spodobało. Zaczęłam się mniej bać ciemności i wilgoci, która zazwyczaj w nich panuje. Myślę, że bez większych problemów mogę poruszać się, na kolanach między małymi korytarzami i kiedy potrzeba włazić w największe błota lub wody. Ogólnie to chciałabym uczestniczyć w pierwszej takiej wyprawie z MORS-owego SKAUTA. ^^

To tyle ode mnie. ;**
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 20:37

Ja bym chciała pojechać na grotołaza ponieważ nie byłam jeszcze w jaskini z taką wspaniałą ekipą ze skauta xdd Very Happy Chcę też jechać ponieważ chciałabym się sprawdzić jak to będziee . W ogóle zawsze jest fajnie i mam nadzieję że na grotołazie też będzie superr Laughing Mam nadzieję, że pojedzie także Ana Very Happy
Powrót do góry Go down
.WerOoniCzka **





SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 21:03

Hmm.. Jaa bym chcialaa poniewaaz.. Jeszcee nigdy niiee bylam w jaskiniiach z takaa ekipaa Skautaa.! ;DD
iii fajnaa takaa zmiana.. Boo z Skauteem zawszee jezdzimyy w gory.! A teraaz do jaskiin.!
Wydajee mi siee ze mozee byc bardzoo fajniee..! ii ze mi siee too spodobaa.! ;**
Powrót do góry Go down
Gumi$

Gumi$



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 21:30

Chciałabym jechać na Grotołaza, ponieważ uwielbiam wyjazdy z tymi ludźmi. I nie ważne gdzie pojedziemy zawsze jest fajnie, dlatego ja zapisuje się już na wszystkie wyprawy... Very Happy Trochę się zdziwiłam jak się dowiedziałam, że wyjazd jest do jaskini, bo zawsze wyjeżdżamy w góry. Myślę, że jak wszyscy skauci pojadą to będzie super zabawa i dużo się uśmieję xDD
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 21:36

Bardzo by mi zależało by pojechac tym razem na inna wyprawe do jaskini poniewaz bedzie to nowa przygota taka ktorej jeszcze nie doswiadczyłam....Bedzie troche strachu affraid śmiechu Smile no i oczywiście bombowa zabawa bom heh :*
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:52

Horn jezeli bedziesz bral nawyjazd tych co dali najlepsze i najdluzsze wypowiedzi to ja nie pojade bo nie mam weny ale i tak bym pojechal Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:55

Arczi ty jesteś mało wylewny.... ale mogłbyś sie troche postarac chociaz by uszczęśliwic Horna :p lol!
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:00

niestety ze mnie sie nie wyciagnie motywacjji ja ja mam i tyle nie umiem jej tlumaczyc Cool
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:01

nauczymy cię bez spiny.... ludzie sie zmieniaja heh (to są twoje słowa )
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:04

tego akurat nie moge dla was zrobic
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:05

a afro dla na s zrobisz ?? afro hehehe
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:09

nie mam zczego
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:11

chcesz sie przekonac ze da sie cos z tym zrobić ?? :p bounce
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:11

ja wiem co sie da a co nie
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 23:44

Mozesz napisac od pauzy! Wiem, ze potrafisz!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 9:50

No to tak... ja bym chciała jechac na Grotołaza ponieważ nie byłam jeszcze na żadnej wyprawie ze Skautem a podejrzewam, że będzie to niezła zabawa. Poza tym chciałabym się wkręcic trochę do ekipy i myślę że ten wyjazd mógłby mi to umożliwic. Wink Heh no to chyba tyle Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 16:10

No własnie a kto organizuje? bo z tego co pamietam mam listy zrobic...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 16:15

A tak kwestią motywacji ...to chcę pojechać na wyprawę Grotołaz bo lubię chodzić po jaskiniach,ciemnych zakamarkach Smile.... podczas ferii również miałam okazje będąc w Jaskini Mylnej,co było super przeżyciem z jedną czołówką na grupke ok.15 osobowąSmile przynajmniej było śmiesznie:) a ten wyjazd to wspaniała okazja to bliższego zapoznania się z ludźmi i do super zabawy:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 20:07

Na Grotołaza chcę pojechać, bo:
- to byłby mój pierwszy wyjazd ze Skautem
- przekonałabym się na własnej skórze, czy rzeczywiście na każdej wyprawie jest tak super ( w co nie wątpie oczywiście Very Happy )
- jaskinie i nietoperze są świetne ;-)
- to intrygująca nazwa xddd
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 23:24

-chce jechac
-nie napisze motywacji
-niewiem co napisac
-heh Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 8:41

pewnie ze chcialabym jechac...bylo by smiesznie a pozatym nowe wrazenia i doswiadczenia...hahaha albino Smile:&
Powrót do góry Go down
CzokletMEN





SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 14:42

Chciałbym pojechac bo to jest nowe doswiadczenie a doswiadczenie trzeba w zyciu zbierac
Powrót do góry Go down
gacuś.





SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 21:49

a więc.. chiałabym jechać na grotołaza. ponieważ chciałabym przeżyć coś takiego nowego. chciałabym się sprawdzić i wogóle. Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 11:35

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face


Ostatnio zmieniony przez Raczi dnia Sro 1 Kwi 2009 - 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SKAUT GROTOŁAZ ! Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SKAUT GROTOŁAZ !
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lista na Wyjazd Skaut Grotołaz 24-25.04.2009
» Wyprawa w Tatry
» Szkoła i Skaut
» SKAUT-PARODIA
» SKAUT 3 wrzesnia 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: