skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 SKAUT GROTOŁAZ !

Go down 
+5
Gumi$
.WerOoniCzka **
Kwinciaa.
Mery
Chief
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 15:21

MAm prosbe nie robcie takich odstepow bo to wkurzajace jest Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Raczi!   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 15:40

Proszę edytuj swoją wiadomośc tak aby zajmowała mniej miejsca. Nie róbcie tutaj szmiry tak jak to jest na naszej klasie!
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: FILM!   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 15:43

W piątek 3 kwietnia zapraszamy na pokaz filmu z ostatniej wyprawy!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 17:41

chciałbym jechać na skauta grotołaza poniewasz lubie chodzić po jaskoniach i lubie nietoperze What a Face Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 17:44

A najbardziej jednego. Zawanego Gacuś!
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Data Grotołaza!   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Kwi 2009 - 0:03

Proponują żeby wyjechać z Krakowa 24 ( piątek) po lekcjach do Zakopanego. Zas 25 ( sobota) od rana do jaskiń. W Krakowie bedziemy gidzies na 19.00 w sobote. Laughing
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Kwi 2009 - 12:09

spooko mnie pasuje Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Kwi 2009 - 12:33

No u nas nie będzie to po lekcjach tylko po egzaminach Smile Ale to nam chyba nie przeszkadza, no nie Anie?
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Kwi 2009 - 14:28

nom spoko loko... moze tak byc :} bounce
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSob 4 Kwi 2009 - 19:54

Nie mam nic przeciwko, jezeli pojade. xdd

Mi ten termin jak najbardziej odpowiada. <333
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitimeSro 8 Kwi 2009 - 23:18

no, ja się tu jeszcze nie wpisałam. więc nie da się być oryginalnym, po tylu ilościach postów. xd
chcę jechać, bo to bedzie moja pierwsza wyprawa ze skauta, i chce poznać SKAUTÓW. a jaskinie, hmm. chyba przezyje te klimaty.. wilgoć, ciemno, nietoperze.. będzie dobrze. haha ;DD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SKAUT GROTOŁAZ !   SKAUT GROTOŁAZ ! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SKAUT GROTOŁAZ !
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lista na Wyjazd Skaut Grotołaz 24-25.04.2009
» Wyprawa w Tatry
» Szkoła i Skaut
» SKAUT-PARODIA
» SKAUT 3 wrzesnia 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: