skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa - GORCE

Go down 
+5
Kwinciaa.
Kamila
Chief
Koral
Żółwiu
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Sie 2010 - 16:28

Szkoda że Marlena niejedzie z nami Crying or Very sad

Ale za to Frodo podobno jedzie Laughing
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeCzw 26 Sie 2010 - 17:21

Drodzy Skauci!
Czekam jutro na Was o godz 5.55 na RDA pod kasami. Pamiętajcie, żeby zabrac stuptuty, kijki oraz kurtki przeciwdeszczowe. Nie zapomnijcie również legitymacji. A zjedzcie porządne śniadanie! Pozdrawiam i do zobaczenia Very Happy
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 21:00

NO i upierdliwe reklamy już znikły Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 21:19

No nareszcie Karol o niebo lepiej Very Happy

Jak podobał wam się wyjazd bo mi bardzo nawet niewiem czy to niebył mój najlepszy jak narazie wyjazd Very Happy
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 21:32

Noo mi sie bardzo podobalo Very Happy
i moze jeszcze na jakis wyjazd kiedys sie zalapie Cool
Powrót do góry Go down
lukan01





Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 22:11

było zaje. tyle można powiedzieć... szkoda że tak krótko nie wiem jak usnę bez rozmów o menelach.... i bez koncertu życzeń Smile
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 22:22

Widze że sie spodobało Fifti chodzenie po górach ze skautem , możesz zachować sobie plecak dla siebie Smile

No mi też Bociek jakoś głupio będzie usnąć bo niepogadamy se o Siczce ale za to znalazłem filmik jak jest upity Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=GfD3Y56v910

A Maślana i reszta atomówek miażdżyłyście na wyjeździe takie was lubie najbardziej czyli szalone i wesołe Twisted Evil Laughing


Ostatnio zmieniony przez Żółwiu dnia Nie 29 Sie 2010 - 22:31, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 22:23

mi też się bardzo podobał, wyjazd bardzo udany, piękne widoki, poznałam bardziej Boćka i wgl nasza ekipa z MORSa jest najlepsza jaka może być. Dziękuję bardzo za tak mile spędzony czas, a co do trasy to naprawdę było bardzo łatwo w porównaniu do innych wyjazdów Very Happy .
Powrót do góry Go down
MICHAŁ:D

MICHAŁ:D



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 22:42

mio nie najlepszej pogody wyjazd uważam za bardzo udany ekipa była świetna poza jureczkiem który obudził nas wysztkich o 7 rano Very Happy No i ja też nie wiem jak usnę bez rozmów o menelach xD
Powrót do góry Go down
fifti





Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Sie 2010 - 23:01

widze ze niektorzy nie moga usnac bez koncertu zyczen Very Happy
mi tez troszke brakuje tego klimatu Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 11:26

Ale ten klimat jeszcze wróci mam nadzieje Smile
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 16:40

W walentynki może będzie 1+1 to weźcie sobie po menelu i bedziecie mogli spać jak małe dzieci Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimePon 30 Sie 2010 - 16:55

Ja to wole raczej z Siczką Laughing
Powrót do góry Go down
Mery

Mery



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 0:09

No kierwa. o Jureczku to mi nawet nie przypominajcie. za kazdum razem jak go widzialam to mnie trzepalo, normalnie. mi rowniez sie wyjazd bardzo podobal, mam nadzieje, ze ekipka sie nam nie wkruszy. fajne bylo rowniez jedzenie borowek, i ogladanie potem brudnych pyszczkow Zolwika i Fifiego ( lol! ). dziekuje bardzo, ze mogam w nim uczestniczyc! <3

a tak propo kiedy jest otwarcie roku siemachowskiego? ; d


afro
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 8:55

No zgadzam się że Jureczek był strasznie upierdliwy i niedało się z nim wytrzymać ale jagody miażdżyły system no i niesamowity klimat jaki udzielił mi się już kiedy dotarliśmy na Turbacz.

przecież dzisiaj jest Mery rozpoczęcie roku siemachowskiego o 13:00 Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=gBkthtiRBWw

Aż trudno mi uwierzyć że rozmawiałem z prawdziwym raperem lol!

Ale i tak rap mnie nieprzekonuje , W MOJEJ DUSZY ZAWSZE BĘDZIE GRAŁ PUNK ROCK I SICZKA
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 16:01

o kurcze Żółwiu, no rzeczywiście, byliśmy na wyjeździe z raperem haha. Fajnie wiedzieć tak wgl ; ).
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 16:03

No widzisz a nawet mi gościu nie wyglądał na takiego co to rapuje a tu prosze
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 20:34

ZNJ mój Ziom!!!Very Happy

P. Malwina to się ustawiła Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 20:46

Ach Karol ale masz zajafke tym bez kitu może i fajne ale Punk Rock i Siczka to jest to co na prawdę gra w duszy każdego prawdziwego fana
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 20:54

Zółwiu nie stresuj się Very Happy to tak na zajafke Smile

Mi i tak w sercu leży ktoś inny <3
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 20:57

Tak a kto ci leży w sercu jeśli można wiedzieć oczywiście Very Happy
Powrót do góry Go down
Kwinciaa.

Kwinciaa.



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 21:03

nie stresujcie Żółwia, domyśl się Żółwiu kto to może być , hah ! Very Happy
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 21:50

Nie macie pojęcia kto Very Happy
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeSro 1 Wrz 2010 - 22:37

Ja wiem kto ale niebęde pisał bo się zaraz zacznie
Powrót do góry Go down
Koral
Admin
Koral



Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitimeCzw 2 Wrz 2010 - 19:28

Żółwiu napisał:
Ja wiem kto ale niebęde pisał bo się zaraz zacznie

Co się zacznie??Very Happy Każdy o tym wie :0, przynajmniej większość Cool

EF<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa - GORCE - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa - GORCE   Wyprawa - GORCE - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa - GORCE
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wyprawa Nocna 27-28.03.09r. :)
» Wyprawa w Tatry
» Wyprawa w Bieszczady 27.12-30.12
» Wyprawa w Bieszczady Grudzień 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Wyprawy-
Skocz do: