skauci.org.pl
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
skauci.org.pl

Forum grupy SKAUT
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Szkoła i Skaut

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:11

ja mam pytanie dotyczace szkoly i skauta... czy jezeli ktos ma dosc duze problemy ze szkola moze swobodnie jeździc na wyjazdy ze skautem... czy tez nie powinien być brany pod uwage tak jak do innych wyjazdów....??
Powrót do góry Go down
Chief

Chief



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:14

Zależy z czego te trudnosci wynikają i jaka jest motywacja . Kazdy przypadek bedzie rozpatrywany indywidualnie!
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimeNie 29 Mar 2009 - 22:19

a gdy ktos bedzie mial jedynke na semestr lub na koniec roku a bedzie zwykly wyjazd ze skautem to mozna jechac ?
Powrót do góry Go down
CzokletMEN





Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 21:45

Tak mi sie wydaje że jeżeli ta jednyka wynika z całkowitego niedbalstwa i lenistwa to nie powinno sie mimo wszystko brac takiej osoby, poniewaz jakby nie patrzec skaut to nagroda...
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 21:46

zgadzam się z wypowiedzią przedmowcy... :p bounce
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimePon 30 Mar 2009 - 23:35

A ja nie bo to nie do konca prawda czoklet sam miales jedynke i powiedz mi czy to wynikalo z lenistawa i niedbalstwa Question Question Question
Powrót do góry Go down
Dusiaczek1992

Dusiaczek1992



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimeWto 31 Mar 2009 - 8:20

Arczi ale jezeli ktos robi wszystko by ją poprawić to wydaje mi sie ze może pojechac ale taka osoba ktorej kompletnie nie zalezy powinien miec zakaz ;p
Powrót do góry Go down
Arczinhg

Arczinhg



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimeSro 1 Kwi 2009 - 15:14

A z reszta niewiem jak dla mnie to w sumie obojetne jest Wink
Powrót do góry Go down
Żółwiu

Żółwiu



Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitimePon 22 Mar 2010 - 22:29

Jak się ma chyba same pały to niejedzie na dany wyjazd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkoła i Skaut Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła i Skaut   Szkoła i Skaut Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szkoła i Skaut
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyprawa w Tatry
» SKAUT GROTOŁAZ !
» SKAUT-PARODIA
» SKAUT 3 wrzesnia 2010
» Lista na Wyjazd Skaut Grotołaz 24-25.04.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
skauci.org.pl :: Dla Skautów :: Szkoła-
Skocz do: